» Etusivu » Ajankohtaista » Ammattilaiset » Sähkö ja koti » Opiskelu » Yhteystiedot » Mediakortit
  Sähköala-lehti  
  Sähkömaailma  
  Sähköinfo  
  ST-uutiset  
  Etsi tietoa Sähköala.fi -sivuilta:  
 
     
» Etusivu >
Ajankohtaista >Uutisarkisto >2005 >Marraskuun 2005 uutiset >Idmanin toimitusjohtajaksi Harri Hämäläinen
Tulosta sivu
     
   
 

 
     


Idmanin toimitusjohtajaksi Harri Hämäläinen

4.11.2005

Idman Oy:n toimitusjohtajaksi on nimitetty 1.12.2005 alkaen Harri Hämäläinen. Hämäläinen on toiminut aikaisemmin Idmanin lentokenttävalaistusyksikön johtajana.

Idman Oy:n lentokenttävalaistusyksikön johtajaksi on nimitetty 1.12.2005  Kari Virtanen. Virtanen on toiminut aikaisemmin Idman Oy:n lentokenttävalaistuksen Euroopan aluemyyntipäällikkönä.

Idman Oy:n johtoryhmän muodostavat 1.12.2005 alkaen toimitusjohtaja Harri Hämäläinen, myyntijohtaja Risto Hiltunen, tuotantojohtaja Esko Salmi, kehitysjohtaja Henri Juslén, lentokenttävalaistusyksikön johtaja Kari Virtanen, talousjohtaja Marjut Tuominen ja henkilöstöjohtaja Ritva-Liisa Kupiainen.

Idman Oy:n nykyinen toimitusjohtaja Jan de Wringer palaa Hollantiin marraskuun lopulla.

« Takaisin edelliselle sivulle



     
  Sähkö- ja teleurakoitsijaliitto STUL ry KIRA-foorumiElektroskandiaSähkömaailma - sähköalan uutislehtiSähköinfo OyOnninenAhlsellTaloyhtio.netEnsto