» Etusivu » Ajankohtaista » Ammattilaiset » Sähkö ja koti » Opiskelu » Yhteystiedot » Mediakortit
  Sähköala-lehti  
  Sähkömaailma  
  Sähköinfo  
  ST-uutiset  
  Etsi tietoa Sähköala.fi -sivuilta:  
 
     
» Etusivu >
Ajankohtaista >Uutisarkisto >2005 >Marraskuun 2005 uutiset >Viisi palkittiin SESKOn 40-vuotisjuhlaseminaarissa
Tulosta sivu
     
   
 

 
     


Viisi palkittiin SESKOn 40-vuotisjuhlaseminaarissa

10.11.2005

Sähkö- ja elektroniikka-alan kansallisen standardisoimisjärjestö SESKOn 40-vuotisjuhlaseminaarissa tiistaina 8. päivä palkittiin viisi sähkö- ja elektroniikka-alan asiantuntijaa Erkki Yrjölä -mitaleilla ansioistaan sähkö- ja elektroniikka-alan standardointityössä.

Palkitut ovat Heikki Ahava Nokia Oyj:stä, SESKOn entinen toimitusjohtaja Tuomo Ilomäki, Pekka Koivisto Pekka Koivisto Oy:stä, Soili Martikainen TUKESista ja Martti Tukiainen Fortum Service Oy:stä. 

« Takaisin edelliselle sivulle



     
  Sähkö- ja teleurakoitsijaliitto STUL ry KIRA-foorumiElektroskandiaSähkömaailma - sähköalan uutislehtiSähköinfo OyOnninenAhlsellTaloyhtio.netEnsto